Jak pracovat, psát na internetu anonymně?

Dobrý den, chci se zeptat, je možné si stáhnout nějaký vámi osvědčený zdarma programy, který mě uchová v utajení? To znamená, že nebude poskytnuta moje ip adres, atd..?
Děkuji

Odpovědi
magorvkleci

to je si složitější než si myslíš
ale jednoduše řečeno se nejčastěji používá síť Tor Onion
stáhneš si jejich speciální prohlížeč a browsuješ přes něj

ale jede to hodně pomalu a samo o sobě to tak docela nestačí

ivzez

Pro většinu případů asi postačí si vybrat nějaký anonymizer (služba v internetu)
a z něj teprve „jít“ na stránky/služby, které chce člověk navštívit.

Ale podle mne je to zbytečné.
Pokud o něco půjde, bude dohledatelný každý
(stoprocentní zabezpečení neexistuje).

anonym

jenže anonymizéry se nevztahují tam, kde zadám heslo..

anonym

takže adresa se zjistí, tak či tak přes zprávy na fb? dokáže to každý nebo musí být dotyčný odborník?