jak pracovat při skypovani.

při skypovani vidim a slyšim protějšek ale mně neslyši co stim dělat.Poradte mně prosim.Mam starši počitač.

Nejlepší odpověď
nature

Dobrý den, píšete že vidíte i slyšíte protějšek, zřejmě máte web kameru. Pokud i ten s kým si píšete má kameru též, pokračovala bych dle předchozího návrhu (volat-zvuková zařízení-a tam už uvidíte co správně nastavit, podle typu mikrofonu, který máte k dispozici).

Další odpovědi
kenyrts

možna by stačilo ve Skype mit nastavený v nástroje-nastavení- záložce zvukovém zařízení- správné zařízení buď výchozí,nebo název kamery,nebo microfon,podle toho co vám tam bude nabídnuto,vyz­koušejte postupně vše,určitě to bude fungovat.