Avatar uživatele
lukaas1997

Jak pozvat spolužačku ven(rande)?

Ahoj mám takový dotaz, jak a kdy pozvat svou spolužačku ven(rande). Je mi 16 a chodím do druhého ročníku střední školy. S touhle spolužačkou sme celkem dobrý kamarádi, obzvlášť teď v poslední době sme se spolu začaly bavit, ale stejnak se bojím, že odmítne, dá se nějak poznat, jestli mám šanci a nebo ne? Předem všem děkuju za odpovědi.
Doplňuji:
Hamon: ano přečetl.
Kleť: jo pozvat ji cestou ze školy by bylo asi nejlepší, ale ona bydlí hned u školy, ale hlavně, já tak nějak nevím kam ji pozvat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Beer4Real, gagaga před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Vždy máš šanci, aspoň 50 %. Buď to vyjde , nebo ne. Všímej si, jak se chová, když se z někým bavíš, zda Tě sleduje se zájmem, nebo lhostejně, jak reaguje na tebe, když něco děláš, zda Ti o tom poví atd. Můžete jít třeba spolu domů a domluvit si přímo rande, nebo se nenápadně vyptat, zda by nešla ven, do kina, atd. Zjisti si, zda má v tomto směru zájem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
knedlik123

Dam ti dobrou radu „nad zlato“- v zadnem pripade spoluzacku z tve tridy, ale z „paralelni“( cili ty z A ona z B).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lorrien

Hlavně nikoho neposílej na výzvědy! Ani holky! Je to strašně nápadné a mě, jako holku, to vždy pohoršuje. Jakoby se mě ten dotyčný bál, nebo něco…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Přečetl sis odpovědi alespoň na polovinu již v minulosti zde položených podobných otázek?
Doplňuji:
Fajn, takže sis to přečetl. A proč se teda ptáš znovu?

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Pošli někoho na výzvědy, nějakýho kamaráda kterej to osonduje za tebe, co by ona kdyby… aby si mohl jít na jistotu ;)

Doplňuji:
..samozřejmě ten kamarád by nesměl prozradit, že o tý sondáži víš.. aby celá ta maškaráda vůbec měla smysl…

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek