lukaas1997

Jak pozvat spolužačku ven(rande)?

Ahoj mám takový dotaz, jak a kdy pozvat svou spolužačku ven(rande). Je mi 16 a chodím do druhého ročníku střední školy. S touhle spolužačkou sme celkem dobrý kamarádi, obzvlášť teď v poslední době sme se spolu začaly bavit, ale stejnak se bojím, že odmítne, dá se nějak poznat, jestli mám šanci a nebo ne? Předem všem děkuju za odpovědi.
Doplňuji:
Hamon: ano přečetl.
Kleť: jo pozvat ji cestou ze školy by bylo asi nejlepší, ale ona bydlí hned u školy, ale hlavně, já tak nějak nevím kam ji pozvat.

Nejlepší odpověď
Kelt

Vždy máš šanci, aspoň 50 %. Buď to vyjde , nebo ne. Všímej si, jak se chová, když se z někým bavíš, zda Tě sleduje se zájmem, nebo lhostejně, jak reaguje na tebe, když něco děláš, zda Ti o tom poví atd. Můžete jít třeba spolu domů a domluvit si přímo rande, nebo se nenápadně vyptat, zda by nešla ven, do kina, atd. Zjisti si, zda má v tomto směru zájem.

Další odpovědi
knedlik123

Dam ti dobrou radu „nad zlato“- v zadnem pripade spoluzacku z tve tridy, ale z „paralelni“( cili ty z A ona z B).

Lorrien

Hlavně nikoho neposílej na výzvědy! Ani holky! Je to strašně nápadné a mě, jako holku, to vždy pohoršuje. Jakoby se mě ten dotyčný bál, nebo něco…

Hamon

Přečetl sis odpovědi alespoň na polovinu již v minulosti zde položených podobných otázek?
Doplňuji:
Fajn, takže sis to přečetl. A proč se teda ptáš znovu?

bolak

Pošli někoho na výzvědy, nějakýho kamaráda kterej to osonduje za tebe, co by ona kdyby… aby si mohl jít na jistotu ;)

Doplňuji:
..samozřejmě ten kamarád by nesměl prozradit, že o tý sondáži víš.. aby celá ta maškaráda vůbec měla smysl…