50centes

Jak poznat značkové oblečení od napodobenin

Nejlepší odpověď
anonym

Znackove obleceni nenakoupite ve Vietnamske trznici . To nakoupite ve znackove prodejne. Tam mate opravdu jistotu, ze je to original.
Pokud nakupujete pres internet, tak musite pocitat s tim, ze se najde nekdo, kdo bude prodavat " znackove " a bude to napodobenina. … Ale napr. dziny nekupujete kazdy mesic , nema tedy cenu setrit , zasla bych si do obchodu , kde mate jistotu. -iv-

Další odpovědi
www

Dost těžko.
Hlavně bych řekl podle ceny a prodejce. Ani to nemusí být ovšem vždy pravdou, je to alespoň jakési vodítko.
Zkušenost

arygnoc

stačí nakupovať v značkových predajniach.
Snáď nečakáte značkový tovar v tržnici?

kamila44444

Teď už se „padělky“ dostávají i do značkových obchodů. Jde to poznat tak, že když to ručně vypereš, tak to pustí hodně barvy. A také tam bývá napsané made in china :)

Damiana

Oficiální zastoupení značky. Někdy i prodej a certifikátem (mám ho i u kabelek, kabátu, kostýmů a hodinek). A kvalita na první pohled a dotek. Pozor na prodejny, kde prodávají více značek. Obvykle mezi nimi bývají i padělky. Nejlepší je kamenná prodejna – Official store, jakých je v naší republice ale málo. Některé extra luxusní značky zásadně nemají slevy ani výprodeje, ani neprodávají své zboží přes internet.

natasanatasa

Napodobeniny se od značkového oblečení dneska poznávají celkem těžko, protože ty padělky jsou čím dál víc propracované. Jak už tu někdo psal, často se to dá poznat už podle kvality materiálu, nebo podle toho jestli oblečení pouští barvu. Mně se třeba jednou stalo, že jsem si kupovala Hilfiger mikinu přes bazar. Poté, co jsem ji ale vyprala jsem zjistila, že šlo nejspíš o padělek, protože mi obarvila všechno oblečení v pračce. Od té doby už radši přes bazar oblečení nekupuji. Když už opravdu chcete značku, tak je podle mě lepší kupovat ji přímo ve značkových obchodech nebo eshopech. Já mám například velmi dobré zkušenosti s nakupováním přes tuto stránku: https://www.mo­dio.cz/