martinecek20

Jak poznat ze me…

Dobry den pisu z mobilu tak se omlouvam za diakritiku.Mam takovy mensi problem,posledni dobou pozoruji male valky holek o me asi se mi to zda ale kdyz nejspis bali me tak podobne bali spoluzaka neni tto moc pochopitelne ale vysvetlim to.asi 1 rok okolo me furt chodi holky a jakoby o me meli zajem pritom uz mam holku ale jinou napadlo me jim rict ze uz nejakou mám ale.asi by delala jako ze nic a mohl by to byt celkem i trapas ty drby… Zajimalo by me jak poznam ze si ze me nedela srandu a ma o me zajem ? Nebo jak ji neejak chytre rict promin ale ja uy mam holku ? Moc dekuji za odpovedi
Doplňuji:
Ono se to lehce rekne ale kdyz ji to narovinu reknu,tak muzu ocekavat-vysmech a nebo se nastve roztroubi to a bude „die catastrofe„ krom toho mi je 13 a citove se vyjadrit mi da strasne zabrat.A jeste k tomu poohlizeni,holku mam ale jen obcas se vidame ani polibek,nic… A nevim proc ale kdyz si vzpomenu na tu holku ktera me asi „bali“ tak je to silena predstava… Pritom je tak blba az se mi nechuti a to se teda divim asi me nejak zaujala,ale holka co chlasta a kouri (doslova)uz ve 12-ti…nechapu ji a a sebe…

Nejlepší odpověď
metalavenged

Jestli máš holku, tak nevím, proč tě zajímají jiné. Nemělo by ti dělat problém jim normálně říct, že nemáš zájem nebo, že jsi zadaný ;) :3
Doplňuji:
K tvému doplnění otázky: I když je ti 13, není to konec světa a věř mi, život máš stále ještě před sebou. To pravé teprve začne, takže nespěchej (souhlasím s ocko). Nějaká, jak říkáš, blbá holka ti může vlézt třeba na záda. Ani ona ještě neví, co to znamená s někým chodit. Všichni se jenom díváte na ostatní a chcete to taky a když máte možnost, tak jste najednou všichni tak stydliví.. Počkejte až trošku dospějete. Ta pravá puberta/dospělost připlave jako voda ;) :3

Další odpovědi
anonym

Holky kolem Tebe určitě chodí déle než rok a před tím je kolem Tebe vozili v kočárku. Prostě jsi asi dospěl do doby, kdy sis holek začal všímat. No a stejně na tom bnudou ty slečny, o kterých bys rád věděl, zda mají zájem právě o Tebe. Máš několik možností, jak pochopit, jak to vlastně je. Buď ty holky obejdeš a zeptáš se jich, proč po Tobě pokukují. Nebo to necháš plynout a čas ukáže, jak to vlastně je. Pokud budeš cítit, že se kolem Tebe „stahuje smyčka“, tak bych pozvala svou slečnu tam, kde se vyskytuje často dost z řad těch všímajících si holek a bude hnedle jasno. Drby? A proč je chceš řešit, když by se Ti tolik líbilo, kdyby holky o Tebe svedly válku?
Chceš-li se vyhnout trapasům, jednej se všemi poctivě. Hlavně buď poctivý sám k sobě a ke své slečně.
Doplňuji:
Víc povídání máš v diskuzi. Nespěchej na sebe. Žij svůj život naplno a snaž se vnímat, co se kolem děje. Mládí je neopakovatelné, tak dělej vše pro to, aby bylo krásné.

leporela22

Každého se jednou přejíš

anonym

Tak se tím netrap. Máš 13, a to je času na trápení s láskou a kvůli slečnám ještě habaděj. Užívej si toho, že nemáš žádné vážné starosti. Rozkoukávej se kolem sebe a pomalu se začínej orinetovat v chování jiných, hlavně slečen. Nikam nespěchej a uvidíš, že přijde čas, kdy pochopíš, čím je která holčina zajímavá a čím je odpuzující chování provokatérek a „ranařek“. Možná Tě právě něčím dráždí takové svérazné chování. Na všechno je třeba mít čas.
Tvoje generace se má snahu zbytečně brzy snažit začlenit do světa dospělých. |To ale není dobře. Mládí máš jen jedno, tak si ho v klidu a s láskou (hlavně sám k sobě) užívej. Nauč se mít rád sám sebe, abys byl později schopný mít skutečně rád i tu, se kterou budeš šťastný.

martinecek20

Takže bych měl spíš jenom zjištovat chování holek a „studovat“ je ?A ještě mám jeden dotaz sice sem nepatří ale je to k tomuhle tématu.Setkal jsem se jednou na Vv ve škole s jednou holkou líbí se mi ale je o 2 roky starši což se mi zdá že je to na základce asi blbé (ksyby mi bylo 36 a jí 38 tak asi ne…) ale má cenu teda s ní chodit ? vídáme se doslova málo jen někdy se potkáme ale k sobě mě nepozve a to samé když ji pozvu já,také nechce.Má to s ní cenu ? nebo to bude asi jen „přátelé“.Píšu zmatkářsky protože mi za 12 mnut jede bus tak se omlouvám ale zajímalo by mě ještě kdy je dobré se neohlížet a „jít“ ?