Avatar uživatele
martinecek20

Jak poznat ze me…

Dobry den pisu z mobilu tak se omlouvam za diakritiku.Mam takovy mensi problem,posledni dobou pozoruji male valky holek o me asi se mi to zda ale kdyz nejspis bali me tak podobne bali spoluzaka neni tto moc pochopitelne ale vysvetlim to.asi 1 rok okolo me furt chodi holky a jakoby o me meli zajem pritom uz mam holku ale jinou napadlo me jim rict ze uz nejakou mám ale.asi by delala jako ze nic a mohl by to byt celkem i trapas ty drby… Zajimalo by me jak poznam ze si ze me nedela srandu a ma o me zajem ? Nebo jak ji neejak chytre rict promin ale ja uy mam holku ? Moc dekuji za odpovedi
Doplňuji:
Ono se to lehce rekne ale kdyz ji to narovinu reknu,tak muzu ocekavat-vysmech a nebo se nastve roztroubi to a bude „die catastrofe„ krom toho mi je 13 a citove se vyjadrit mi da strasne zabrat.A jeste k tomu poohlizeni,holku mam ale jen obcas se vidame ani polibek,nic… A nevim proc ale kdyz si vzpomenu na tu holku ktera me asi „bali“ tak je to silena predstava… Pritom je tak blba az se mi nechuti a to se teda divim asi me nejak zaujala,ale holka co chlasta a kouri (doslova)uz ve 12-ti…nechapu ji a a sebe…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
metalavenged

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jestli máš holku, tak nevím, proč tě zajímají jiné. Nemělo by ti dělat problém jim normálně říct, že nemáš zájem nebo, že jsi zadaný ;) :3
Doplňuji:
K tvému doplnění otázky: I když je ti 13, není to konec světa a věř mi, život máš stále ještě před sebou. To pravé teprve začne, takže nespěchej (souhlasím s ocko). Nějaká, jak říkáš, blbá holka ti může vlézt třeba na záda. Ani ona ještě neví, co to znamená s někým chodit. Všichni se jenom díváte na ostatní a chcete to taky a když máte možnost, tak jste najednou všichni tak stydliví.. Počkejte až trošku dospějete. Ta pravá puberta/dospělost připlave jako voda ;) :3

Upravil/a: metalavenged

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?martinecek20 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Holky kolem Tebe určitě chodí déle než rok a před tím je kolem Tebe vozili v kočárku. Prostě jsi asi dospěl do doby, kdy sis holek začal všímat. No a stejně na tom bnudou ty slečny, o kterých bys rád věděl, zda mají zájem právě o Tebe. Máš několik možností, jak pochopit, jak to vlastně je. Buď ty holky obejdeš a zeptáš se jich, proč po Tobě pokukují. Nebo to necháš plynout a čas ukáže, jak to vlastně je. Pokud budeš cítit, že se kolem Tebe „stahuje smyčka“, tak bych pozvala svou slečnu tam, kde se vyskytuje často dost z řad těch všímajících si holek a bude hnedle jasno. Drby? A proč je chceš řešit, když by se Ti tolik líbilo, kdyby holky o Tebe svedly válku?
Chceš-li se vyhnout trapasům, jednej se všemi poctivě. Hlavně buď poctivý sám k sobě a ke své slečně.
Doplňuji:
Víc povídání máš v diskuzi. Nespěchej na sebe. Žij svůj život naplno a snaž se vnímat, co se kolem děje. Mládí je neopakovatelné, tak dělej vše pro to, aby bylo krásné.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
leporela22

Každého se jednou přejíš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tak se tím netrap. Máš 13, a to je času na trápení s láskou a kvůli slečnám ještě habaděj. Užívej si toho, že nemáš žádné vážné starosti. Rozkoukávej se kolem sebe a pomalu se začínej orinetovat v chování jiných, hlavně slečen. Nikam nespěchej a uvidíš, že přijde čas, kdy pochopíš, čím je která holčina zajímavá a čím je odpuzující chování provokatérek a „ranařek“. Možná Tě právě něčím dráždí takové svérazné chování. Na všechno je třeba mít čas.
Tvoje generace se má snahu zbytečně brzy snažit začlenit do světa dospělých. |To ale není dobře. Mládí máš jen jedno, tak si ho v klidu a s láskou (hlavně sám k sobě) užívej. Nauč se mít rád sám sebe, abys byl později schopný mít skutečně rád i tu, se kterou budeš šťastný.

před 4070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
martinecek20

Takže bych měl spíš jenom zjištovat chování holek a „studovat“ je ?A ještě mám jeden dotaz sice sem nepatří ale je to k tomuhle tématu.Setkal jsem se jednou na Vv ve škole s jednou holkou líbí se mi ale je o 2 roky starši což se mi zdá že je to na základce asi blbé (ksyby mi bylo 36 a jí 38 tak asi ne…) ale má cenu teda s ní chodit ? vídáme se doslova málo jen někdy se potkáme ale k sobě mě nepozve a to samé když ji pozvu já,také nechce.Má to s ní cenu ? nebo to bude asi jen „přátelé“.Píšu zmatkářsky protože mi za 12 mnut jede bus tak se omlouvám ale zajímalo by mě ještě kdy je dobré se neohlížet a „jít“ ?

před 4070 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek