Avatar uživatele
Ukulele

Jak poznat v obchodě v kabince, že člověku není bunda malá?

Vadí hodně, když člověk, oblečený do bundy, natáhne ruce a v ramenou cítí takový tlak?

(Chci jednu bundu .. ale mají už jen M .. a mě by se hodila spíš L .. co mám dělat? :( )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Bunda by vam mela sedet,pokud ruce natahnete,pred­pazite a slozite dlanemi k sobe,nesmite citit zadny tlak,pokud ano je to spatne a musite mit jinou velikost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak zkus vyjít z kabinky ven.
no a jinak nesmíš tak vytahovat ramena a třeba ti bude ok. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Základem je, že když si něco nového na sebe obléknu, tak to musím cítit! To mi sedí, jsem v tom hezká! Když já si to neřeknu, tak na tom stále hledám chyby a není to ono.
Musí to PADNOUT!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Myslím, že bunda by rozhodně táhnout neměla. Na co si ji zkoušíte? Taky je potřeba počítat s tím, že může být zima a třeba si pod ni budete chtít vzít o svetr víc… a už se nepohne. Menší bych rozhodně nebrala. Já to loni udělala, taky se mi extrémně líbila, ale druhej den jsem ji šla vrátit – nedalo se v ní být, vylízala a prostě to nebylo ono.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Bundu si malou nekupujte, to je jako koupit si menší boty jen proto, že se mi líbí a čekat, že se rozšlápnou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

A taky by se melo pocitat stim,ze si pod bundu urcite vezmete svetr.

před 4882 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek