Ukulele

Jak poznat v obchodě v kabince, že člověku není bunda malá?

Vadí hodně, když člověk, oblečený do bundy, natáhne ruce a v ramenou cítí takový tlak?

(Chci jednu bundu .. ale mají už jen M .. a mě by se hodila spíš L .. co mám dělat? :( )

Nejlepší odpověď
iceT

Bunda by vam mela sedet,pokud ruce natahnete,pred­pazite a slozite dlanemi k sobe,nesmite citit zadny tlak,pokud ano je to spatne a musite mit jinou velikost.

Další odpovědi
Miroslavst

Tak zkus vyjít z kabinky ven.
no a jinak nesmíš tak vytahovat ramena a třeba ti bude ok. :D

Elk

Základem je, že když si něco nového na sebe obléknu, tak to musím cítit! To mi sedí, jsem v tom hezká! Když já si to neřeknu, tak na tom stále hledám chyby a není to ono.
Musí to PADNOUT!

Terryle

Myslím, že bunda by rozhodně táhnout neměla. Na co si ji zkoušíte? Taky je potřeba počítat s tím, že může být zima a třeba si pod ni budete chtít vzít o svetr víc… a už se nepohne. Menší bych rozhodně nebrala. Já to loni udělala, taky se mi extrémně líbila, ale druhej den jsem ji šla vrátit – nedalo se v ní být, vylízala a prostě to nebylo ono.

hanulka11

Bundu si malou nekupujte, to je jako koupit si menší boty jen proto, že se mi líbí a čekat, že se rozšlápnou.

iceT

A taky by se melo pocitat stim,ze si pod bundu urcite vezmete svetr.