renata salva

jak poznat ovulaci od těhotenství ?

jak poznám ovulaci od těhotenství ? začali mě bolet prsa a taky zvětšovat a nevím jestli jsem těhotná a nebo jenom ovuluji ? poradte jak to mám poznat ?

Nejlepší odpověď
maistrdc

Kup si těhotenský test

Další odpovědi
Louise:3

Pokud třeba zvracíš,motá se ti hlava,seš poŕád naštvaná,brečíš,při­padá ti všechno složitý,že nemáš klid…
Pokud si nejsi jistá kup si těhotenský test;)

GabulkaA

Ale zase proč ne… co bylo bylo, ale třeba se dozvíme i nějaké nové věci :)

GabulkaA

Hele a co takhle test? Ovulační nebo těhotenský… Obojí je spolehlivé. Pokud máš tyto problémy v polovině cyklu, tak bych se klinila k ovulaci…

walerianecek

Jo, to si myslím taky. Ty testy jsou spolehlivé. Aspoň budeš vědět, na čem jsi a zda to jít nějak řešit…

Dochy

Nechcete s tím dát pokoj? Renata už asi 8 let dobře ví zda šlo o ovulaci nebo ne.

Cizecek.M

Já jsem teda problémy měla a díky tenstu jsem to zjistila. No a pak jsem to už řešila s odborníky.

Lurenka

No, já bych se klonila k návštěvě doktora :) Ten ti přesně řekne co a jak :)

SuzanKa

No, já to vidím víceméně stejně, nicméně by možná pomohla i návštěva doktorky :) Pak dej vědět, jak jsi dopadla…

Lurenka

Taky by mě pak zajímalo, jak to dopadlo :) Ona ta doktorka je nejspolehlivější info :)

Dochy

Nechcete přestat točit ten starej dotaz? Pokud to „dopadlo“ tak je teď té ovulaci asi 7 a půl roku. Matka té ovulace už tu 8 let nebyla, proč myslíte, že by teď měla zareagovat?

Dochy

Já si myslím, že po těch 8 letech už Renata opravdu ví, jestli byla těhotná…
Hele, holki, nechcete přestat s tím nanicovatým otvíráním letitých otázek?