Radovan M

Jak poznat novou pneumatiku ?

Dobrý den,
koupil jsem si nové pneumatiky, ale jelikož jsem člověk nedůvěřivý, tak by mě zajímalo jestli ty pneumatiky nejsou tzv. protektory (staré pneumatiky s novým vzorkem) Jak to poznám ? Jenom aby guma při 160 nepraskla 😛

Nejlepší odpověď
kropitko

Na pneumatice by bylo napsáno,že je to protektor,nebo by to určitě bylo na pneumatice znát, bylo by vidět,že je vrchní vrstva lepena,no a konečně by jste to poznal podle ceny.

Další odpovědi
člověk

nové pneumatyky jsou označeny barevně,ta barve se během 1OO km ojede