darius

Jak poznat kokain od ostatních syntetických drog?

Ve filmech je rozeznání kokainu od ostatních drog znázorněno ochutnáním, jak ale takový kokain chutná a čím se liší např. od pervitinu, mefedronu, ketaminu, atd?

Odpovědi
zelí

Neochutnavaji ho, daji ho na daseň a ta jim znecitliví.

carpediem

Brní z něj dásně:-)

Rozpoznat na 100% ho takto ale nejde, je to jen ve filmu:-)) Jedině udělat si rozbor:-)

Putin

Ve filmech někomu vybouchne granát v ruce a zlomí mu to jenom nehet :D Ochutnávat neznámé látky opravdu nedoporučuji :) Může to být sůl, může to být kokain, ale může to být toxický jed ;)