JajaJ

Jak poznat, kdo se mi naboural do sítě, případně mobilu?

Někdo se mi naboural do sítě. Už se mi po druhé stalo, že někdo něco někomu napsal, co jsem si psala s kamarádem(kou) po FB. Heslo mám změněné, mám i dvoufázové ověření. Dá se zjistit, kdo je napojený na moji síť, případně na telefon, FB apod.?

Odpovědi
Schluker

Jestli siti myslite wifi sit, pak ano, bez problemu. Staci se podivat do logu routeru na pripojena zarizeni.

Kryšpín

Záleží kdo provádíte nekalou činnost Policie, goglík, lumpík. Facebok se chrání jen napůl SSL, HTTP, lumpík možná Granogen Mod 7 s rootem se připojil a spustil program, poté otevřel stránku a může vaším jménem psát zprávy, prohlížet fotky, mazat cokoliv, nejlépe se daří zahrádky u hospůdky, ve městech a pod. Wireshark Dropbox Fake Niff.
Podotýkám vše uvedené je nezákonné protiprávní a pokud jej zjistíte můžete jej žalovat.

JamesCZ

Policie. Řešit to s ní. Už se mi to taky párkrát stalo. Je to něco se strašně drzýho. Policie jediná cesta.