Avatar uživatele
Dismas

Jak poznat Inda od cikána?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tforro

Naši Čechoindové jsou oproti svým vzdáleným příbuzným statní, dobře živení z našich daní. Umí trochu i česky, ale dobře nejlépe jim jde jejich jazyk. Ti naši často používají slovní spojení Dyk more, gádžo atd. Nepřizpůsobiví a nepřizpůsobitelní jsou do jisté míry oba.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Ze všeho nejlíp po čichu, jsou tam rozdílné výrazné pachové stopy. Cikán má specifickou stopu, kterou k ničemu jinýmu nepřirovnáš, no a Indové jsou cítit po nemluvňatech, nejvíc v oblastech levý dlaně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Ind by měl umět přečíst text psaný hindštinou, sanskrtem a jiným písmem, které se používá v Indii, Cikán pozná latinku – písmo, které se u nás používá.
Ale tuto metodu bych použil jen v případě, že mám dotyčné někde zavřené. V případě, že dotyčný jde na mne s nožem nebo jinou zbraní a neovládám perfektně bojové umění tak prchám a ten rozdíl pro mne není v nejbližších sekundách podstatný. .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Vcelku jednoduse, popisovat ti to nebudu, podivej se na cikany a na fotky Indu. Maji uplne jiny typy obliceje. Cikan je proste cikan. Poznas na prvni pohled.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kyta

Jednoduše,,ne­pracují:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek