Dismas

Jak poznat Inda od cikána?

Nejlepší odpověď
tforro

Naši Čechoindové jsou oproti svým vzdáleným příbuzným statní, dobře živení z našich daní. Umí trochu i česky, ale dobře nejlépe jim jde jejich jazyk. Ti naši často používají slovní spojení Dyk more, gádžo atd. Nepřizpůsobiví a nepřizpůsobitelní jsou do jisté míry oba.

Další odpovědi
zjentek

Ze všeho nejlíp po čichu, jsou tam rozdílné výrazné pachové stopy. Cikán má specifickou stopu, kterou k ničemu jinýmu nepřirovnáš, no a Indové jsou cítit po nemluvňatech, nejvíc v oblastech levý dlaně.

Kelt

Ind by měl umět přečíst text psaný hindštinou, sanskrtem a jiným písmem, které se používá v Indii, Cikán pozná latinku – písmo, které se u nás používá.
Ale tuto metodu bych použil jen v případě, že mám dotyčné někde zavřené. V případě, že dotyčný jde na mne s nožem nebo jinou zbraní a neovládám perfektně bojové umění tak prchám a ten rozdíl pro mne není v nejbližších sekundách podstatný. .

sesednizkola

Vcelku jednoduse, popisovat ti to nebudu, podivej se na cikany a na fotky Indu. Maji uplne jiny typy obliceje. Cikan je proste cikan. Poznas na prvni pohled.

Kyta

Jednoduše,,ne­pracují:D