mudrc

Jak poznáme, že je podnik v krizi, klíčové ukazatelé ?

co značí ukazatelé ROE, ROI, ROA ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde si o těchto ukazatelých přečtete co vás zajímá

Zdroj: http://www.bu­sinessvize.cz/fi­nancni-analyza/ukazatele-rentability

Další odpovědi
lexx

ROI – return of investment (návratnost investic) také romská občanská iniciativa,
podnik je v krizi když odcházejí dlouholení zaměstnanci, manažeři, meziroční pokles obratu a tvorby zisku, rozprodej majetku a zrušení části podniku, opožděné výplaty, špatné vztahy na pracovišti…těch doprovodných jevů je víc

Ing.internet

Selský rozum: Komunikace mezi zaměstnanci, lidi, peníze, odbyt zboží, vztah k zákazníkům, místo sídla firmy, vedení, systém.