Blecha

Jak poznám životnost ?

Nejkrásnějším hmyzem jsou motýli. – motýli – životný nebo ne ? Jak to poznám ?
Doplňuji:
A taky: NA stráni se páslo stádo dobytka. – Dobytka

Nejlepší odpověď
kropitko

spiritus?? jo,ale nejdřív jsem z toho byla blázen

Další odpovědi
vagra

Co si myslíš-je motýl živý?Pokud není připíchnutý špendlíkem v krabici.Ale ani tam není neživotný.

Spiritus

jednoduše-motyl bez motylu(vz. hrad),motyl bez motyle(stroj,muz­),ale motyl bez motyla(pan)uz zni normalne…a zivotny je muz a pan:)snad sem to napsala srozumitelne

ReHu

Jak píše Spiritus.
Motýl je živý, stejně jako pán – čili životný.
Pokud je něco podle vzoru hrad – ten asi živý není, když je z kamene.