mosoj

Jak poznám zimní pneumatiku ?

Mluví se tady o pneumatikách. Podle čeho poznáte, že se jedná o zimní nebo letní pneumatiku, tak aby to nebyl dopravní přestupek ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle vloček, nebo podle nápisu winter,nebo Vám to prostě řeknou v obchodě,nebo u gumaře.

Doplňuji:nebo by na nich mohla být ještě silueta hor

Další odpovědi
kokoťenko

M+S jsou celoroční pneumatiky.Zimní-vločka nebo winter(zima)

Miroslavst

Na zimní pneumatice je buď vločka nebo nápis M+S.

Zdroj: http://www.eri­danus.cz/Zeme%28 2/mapa/Evropa/Vy%281chod­ni%281 _Evropa/C%282es­ka%281_republik a/Kultura/Lite­ratura/Erben_Kar el_Jaromi%281r/Po­ha%281dky/Zla tovlaska/1_m.jpg