leporela22

jak poznám že už nemám pubertu nebo jestli se blíží konec puberty?

zajímalo by mě jestli poznám konec puberty?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nedělej si iluze! Chlapi přechází plynule z puberty do senility a pokud přijdou k rozumu,tak je to na tak krátkou dobu,že si toho nikdo ani nevšimne!

  • viz arygnoc!

    Nic ve zlém,chlapci a chlapi!

Další odpovědi
arygnoc

spozná to najmä okolie.
a to uvidíš, keď sa k tebe začnú správať ako k dospelému človeku.

vraví sa, že muži sa z puberty nedostanú nikdy, a to pre ich hravosť.
som rád, že mám ešte stále pubertu.

marci1

Puberta Ti skončí, až přestaneš myslet na sebe a začneš více myslet na ty druhé. 🙂

huxa

To ucítíš, neboj. Přestaneš dělat vážně hlouposti, co nedávají smysl, mohlo by to vypadat, jako bys ztratil většinou zájmu o vše a začeš trávit větší část času učením se než masturbací.

anonym

To, že už nejsi puberťát, poznáš nejlépe podle toho, když se nad skupinkou mládeže pozastavíš a řekneš si: to jsou tedy pěkní puberťáci. Prostě ti přestane dětinské vyjadřování a chování připadat zajímavé, ale naopak tě bude udivovat, že je někdo schopný se tak nedospěle chovat.
Další doklad toho, že máš pubertu za sebou, bude spočívat v tom, že přestaneš brát rodiče jako hlupáky, kteří mají tak geniálního potomka jako jsi ty.

Awe

huxa:nesouhlas…Mas­turbace mě drží do teď,je to jediná chvíle odpočinku :D