sabca32

Jak poznám, že se líbím staršímu muži (učiteli)?

  • Jak poznám, že se někomu líbím? :) Ale doopravdy, nechci žádně domněnky a nápady, napište zkušenosti a něco, co máte vyzkoušené nebo víte, že opravdu funguje. Jde o pana učitele z hudebky…

Nejlepší odpověď
ivzez

Sabčo, na hudebku/do hudebky nechodíš,
abys zkoumala, jestli se líbíš svému učiteli,
a pan učitel tam je, aby tě něco naučil.

Na všechno ostatní zapomeň!

Nebo bys mu chtěla dělat problémy?

Další odpovědi
Drap

Neni žádná univerzální rada na takovou věc.

anonym

Musíš to vidět na druhé straně,ty sympatie a chemie musejí zafungovat,jinak to nejde.
Zkus se na něj podívat opravdu zamilovaně a nebo mu dej najevo,že se ti opravdu líbí.

bolak

To máš jednoduchý, furt sedí na židli, málo kdy vstává od stolu a když, tak má ve výši pasu vždy tamburínu, a i když jeden žák stále nemá hudební nástroj, nechce jí dát z ruky..