JackDaniels

Jak poznám, že s ní chodím nebo kdy se jí na to zeptat?

Ahoj známe se už od Silvestra pak jsme se sem tam bavili na FB, pak byla u mě s kamarádkou a kamarádem a k ničemu nedošlo, poté jsem byl zase u jiného kámoše a byla tam no a tam jsem se s ní poprvé líbal.O pár dní později jsem jí řekl jestli by nešla ven, řekla že jo no tak jsme zašli do cukrárny, pak pauza zatím jsme se drželi jenom jednou za ruku (ale měli jsme něco odpito) psali jsme si ( spíše já :( ) po týdnu jsem jí pozval znovu a souhlasila byli jsme v kavárně také jsme se líbali ve škole, ale vždycky jsem udělal ten první krok já :( příjde mi vždycky taková vytřepaná když jsem s ní :) tak nevím no…rady, tipy děkuji mnohokrát

Odpovědi
Nerevarin

Nech jí trochu vycukat. Zkus jí chvíli nepsat a uvidíš. Buď se ozve sama a když ne, tak víš na čem jseš. Ingnorace občas zabírá. Každopádně na ní netlač. Nátlak je největší chyba.