Avatar uživatele
Respekt

Jak Poznám že někdo „zabil“ ?

Doplňuji:
Jo, myslím to co myslí uživatel marci1

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, Nazdar Bazar před 3653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Asi spíš myslíš hlášku „to jsi zabil“, jako že někdo něco pokazil, zničil, ztrapnil, odrovnal ap.
Doplňuji:
Fanoušci Rytmuse budou jistě tvrdit, že „si zabil“ vymyslel on názvem svého alba z r. 2008. Je to možné. 🙂
http://rytmuse­go.webnode.sk/ryt­mus/albumy/al­bum-si-zabil/

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Prosím vás, kde se tahle „hláška“ vzala?! Spolužáci tim komentujou každou kravinu, už je mi z toho nablití fakt že jo, to je samý „si zabil si zabil si zabila, tos zabila“ bože kde to jsme :-!

Si zabil starý…to se divím že se v 17 neorientuješ :DDDDDDDDDDDD tohle používá takových 70% lidí co znám…Začal s tím velký král rytmus(samozřejmě sranda, je to debil ale jeho songy nejsou špatný :D)
Dokud to neslyšíš u soudu, tak se to snad ještě nechá přežít…
zdroj :
http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=530158

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Vaše otázka je nepřesně formulovaná.
Když " někdo zabil", je třeba doplnit koho či co zabil. Zda jde o skutečný nebo přenesený význam.

Pak se dovíte správnou odpověď. Je totiž několik možností.

1, Koho., nebo co – skutečný význam

  1. Zda někdo někoho zabil se dovíte jen tehdy, když budete svědkem, nebo se zprávu od někoho dovíte.
  2. Nebo někdo zabil (zatloukl) kůl do země, hřebíky do bedny – vidím či ppznám na vlastní oči.

2. Co – v přenesném významu: (často nespisovné)
zabil v ní lásku ubil; kritika dílo zabila . zcela odsoudila .
pro jednou tě to nezabije – nic ti to neudělá; zabít čas – promarnit; zabít dlouhou chvíli – zahnat; zabít dvě mouchy jednou ranou – vyřídit dvě věci najednou;

SSČ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A na kom ? Na tom vrahovi nebo na oběti ?

Doplňuji:
Na tak tomu já říkám „posral“!. A to se pozná ihned.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Respekte, respektuj pravidla na vkládání otázek. Ta Tvoje je jaksi podivná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Na detektoru lži .-)))

je spousta metod, záleží jak to provedl. Podle toho pak technici spočítají, zda to mohl být on podle jeho výšky, váhy atd.

Pokud střílel, tak to jde zjistit stěrem z rukou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

na to musíš být vycvičen a poznat to jako když pes umí najít bomu :) prostě se podíváš na člověka a hned poznáš jestli lže nebo si vymýšlí :) na to já jsem expert

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek