Jak poznám že můžu na DVD nahrávat ?

Chtěl bych si koupit DVD na nahrávání serialů, jak to poznám ? Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Terryle

V první řadě musí být prázdné :) to poznáte tak, že stojí cca deset korun a prodají vám ho v každém elektru. Pak se musíte kouknout na přístroj, kterým budete nahrávat, a někde určitě píšou, jestli to bere DVD + nebo DVD – (nebo oboje). Pokud do pluskového přístroje dáte mínuskové DVD, nebude to fungovat, musí vám to souhlasit.

Další odpovědi
janek66

A nahrávat(vy­palovat)v čem?V p­očítači nebo DVD rekordéru? Dnešní počítače vám prakticky vypálí a přehrají jakoukoliv značku DVD nosiče.U rekordéru je nutné se ujistit jestli zvládá DVD „+"nebo“-".A pozor na některé levné,neznačkové DVD.Rekordér je nemusí přehrát.Myslím že třeba DVD značky Verbatim není špatné a je výhodné pro běžné vypalování.

Elk

To je taková nejasná otázka. Pokusil bych si zakoupit DVD přístroj, který má funkci REC. Zeptal bych se prodavače, zda na něm můžu nahrávat jenom seriály, nebo třebas i filmy normálního formátu, dokumenty, ba dokonce i sportovní či hudební pořady. Pokud budete s jeho odpovědí spokojen, poraďte se s ním, jaká DVD jsou pro přístroj optimální a ať Vám ho předvede. Myslím, že po těhle základních úkonech budete moct nahrávat na přístroji DVD i seiály.