zjentek

Jak poznám, že můj mozek už myslí staře?

No tak samozřejmě, pokud tady natrefím na Founda, HNED VÍM, že jsem primitiv. Ale jak poznám, že můj mozek už opravdu myslí dost staře? To bych totiž nerad!

Nejlepší odpověď
Spartaboy

Je možné že mozek myslí staře když člověk odmítá všechno nové a lpí na tom co bylo. Ale nejsem neurovědec.

Další odpovědi
hapiky

Sám to jen tak nepoznáš. Musí ti to někdo říci.
Staří lidé neexistují, jsou jen dlouho mladí
Všeobecně řečeno: Když už ti nechutná sex, a začíná chutnat práce

marci1

Když se Ti líbí mladá ženská, ale už si na ni netroufneš! (buď máš strach nebo se Ti nechce). 🙂

anonym

Až pojedeš na dovolenou do hotelu, ne pod stan, až přestaneš sledovat módní trendy, až ti děti řeknou „simtětati, už mluvíš, jako náš děda“, až zrušíš ložnici v patře, aby ses tam nemusel pořád drápat po těch pitomých schodech, žádný alkoholový mejdánky až do rána, pěkně telka, bačkory a škopek s pivem, víc prášků na nočním stolku, opravy na baráku, s životností max. 10 let atd. atd.

autacek

Až to přijde, tak to poznáš.

yuko

Odpověz si sám. Na co teď právě myslíš?

aliendrone

Myslet „staře“ asi nejde. Spíš NEMYSLET, tím myslím zaujmout postoj všechno znám lépe než ostatní a proto se odmítám naučit něco nového. Zejména to osvojování novinek je podle mne klíčovým kritériem. A nemusí jít jen o vědu či technické vymoženosti, ale třeba i o hudbu a jiné věci.

Např. si poslechni klip z odkazu a pak si prozkoumej svůj názor:

  1. je to strašný primitivní rámus >> jsi dědek dobrý leda tak na hnojivo.
  2. parádní nářez, akorát kdybych na to měl tancovat, tak mě nejspíš hodně brzy odveze „rychlá“ >> jsi dědek, ale nikoliv na odpis! Ale varuji tě – pokud to vyslechneš do konce a dospěješ k B možnosti, může následně přijít rozčarování z prohlédnutí (úmyslného ignorování faktu) toho, jak MOC jsi už starej! ;) :D :D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lsWNkpQmJZY

I když… odpověď marci1 má něco (hodně) do sebe, když teď nad tím tak přemýšlím. Ovšem protože droni strach neznají, tak si „netroufnutí“ zdůvodňují tím, že neradi vypadají jako pedofilové! Však víš – to je ale pěkná slečna…dopr…!!! Vždyť by mohla být mojí vnučkou! :D :D :D

Kryšpín

Až přestanou samčí choutky

Mc Merkurion

… mozek myslí furt stejně, jen my si jeho názory mylně interpretujeme …