bolak

Jak poznám že mě sečetli?

Jak bylo to sčítání lidu, já sem zvyklej že se na mě vždycky zapomene, jak mám poznat že mě opravdu sečetli?

Teď jsem volal na poštu a ta paní mi normálně sekla se sluchátkem :)
Doplňuji:
Drap: Jak si můžeš bejt tak jistej? :)

Já našel že je nás 10 532 770, ale co když tam nejsem obsaženej? Co když má bejt na konci 771, jak to potom vysvětlím doma…

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě tě sečetli a počítej s tím,že ti to i spočítají!

Další odpovědi
Drap

Pokud jsi správně odevzdal a vyplnil sčítací list, tak si buď jist , že sečetli

led

Keď ste odovzdali riadne vyplnené sčítacie hárky, tak vás zaregistrovali.
PS.
Ak s tým máte problém, požiadajte na obecnom úredie nech vám (na sedacej časti tela) vyrazia vaše poradové číslo. :)
Ale asi vás presmerujú do ústavu neďaleko Prahy na MUDr.Chocholouška.

fablen

nepoznáš

ReHu

Zkus se poptat na: info@scitani.cz