Rozamunda

jak poznám že mě přišli na mámin učet moje vydělané peníze ?

nemám zatím svůj učet protože už nepracuju
Doplňuji:
no taky možnost … ale co když mě ty moje peníze bude držet ?

Nejlepší odpověď
redy

Zeptat se mamky ne?

Další odpovědi
mosoj

Nepracuješ a bydlíš u matky ? No kdyby si něco z těch peněz vzala, ani bych se nedivil. Není nad důvěru.

Dochy

Jedině dotazem u mamky.

Účet můžeš mít přestože nepracuješ. Pokud máš internet je dost možností na to mít účet zadarmo. Stačí na to, aby ti na něj někdo poslal peníze, Ty sis to mohla ověřit a penězma platit, ev. vybrat z automatu (za výběry už někdy poplatek bývá).