Angella02

Jak poznám že mě on balí?

Chtěla bych se konkrétně zeptat jak poznám že mě kluk balím a nebo že se mu líbím.
Často na mě pokřikuje příjmením a když se mu ozvu tak mi řekne nějakou blbost aby se předváděl před kámošema. Občas za mnou přijde a ptá se mě frajersky jak se mám. A to třeba i když nejsou poblíž jeho kámoši. No a je zvláštní že se mě tak divně ptá pokaždé když nejsem s kámoškama a když jsem s kámoškama venku tak na nás pokřikuje všechny.(Pokřikuje pořád frajersky) Moc prosím o radu 😉 Předem díky 🙂

Nejlepší odpověď
Agneta

Je vidět, že se mu líbíš – tak z toho můžeš fakt vycházet…řekla bych, že „věc je jasná“ :DDD

Další odpovědi
anonym

No řekla bych ,že jde o zatím o naprosto běžné sexuální harašení,ale až vám doma bude vrzat postel,tak půjde pravděpodobně do tuhého.

lexx

když kupuje nápadně moc alobalu