tony2412

Jak poznám že mám v prohlížeči Chrome zapnutou podporu javascriptu?

Případně jak se ta podpora zapne? /// Jo díky moc, čekal jsem to složitější! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Trojtečka vpravo nahoře → nastavení → Rozšířená nastavení uplně dole → Nastavení obsahu → Javascript (přepínač povoleno/zakázáno)

Poznáš to velmi snadno, obrovské množství webů ti nebude vůbec fungovat protože javascript se stal naprosto klíčovou technologií internetu. Jeho vypnutí významně omezí funkčnost řady webů, některé musí kvůli detekované nepodpoře javascriptu přepínat na roky starou verzi která v takovém nastavení ještě uměla fungovat.