malina123

Jak poznam, že ma přitel o me zajem a nejde mu jen o sex?

Nejlepší odpověď
Alesh

Zkušeností… a ta je co, nepředatelná.

Další odpovědi
dudu

Všichni samci, tedy i chlapi přímo mají v „popisu práce“ šířit svoje geny a vůkol usilovně rozsévat svoje semeno. Pokud by ti přítel tvrdil něco jiného tak je buď úchylný nebo je pokrytec a lže. A řečeno na rovinu, ženich přece nežádá rodiče nevěsty o její ruku, nýbrž o legalizaci přístupu k její pochvě.

mosoj

Sex je vždycky až na prvním místě, tak to stvořitel zařídil.
Doplňuji:
Vše ostatní je faleš a přetvářka. Teda pokud ti není 80 let, ale i to je dílo přírody.

střevo

To je jednoduchý. Seš tlustá ?Tak má zájem jen vo tvý konto a auto.Seš štíhlá,atraktivní upravená ?Tak má zájem vo tebe;)

lexx

partnerství je vždy jen o sexu, co chceš, aby Ti recitoval básničky nebo ukazoval sbírku motýlů ? tak je uspořádaný tento pitomý svět, nic nenaděláš…

da ny

Těžko děvče, těžko… ;)
Pokud se mu líbíš jistě mu půjde o sex…dříve nebo později.
O čem si povídáte, co spolu podnikáte, máte nějaké společné názory, chutě, zájmy…? Je pozorný, pomáhá (?) … i tak mu může jít „jen“ o sex… :D

Monika7

Jednoduše jsem mu za blbku?:-?

Monika7

Kamarád si mě pozval na víkend a pak je nervózní a naštvaný, když chci ale odjed tak prosí ať zůtanu .Vaří a dělá vše pro to aby bylo dobře. No jenže když jsem šla ven tak zuřil že se nechce stat do řečí, když je u mě je jiný máme společné přátelé a navštěvujeme je ?:-?