Jak poznam ze ma dcera kylu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejlépe tak,že ji odvete k obvodnímu lékaři,ten ji pak případně pošle na další vyšetření.

Další odpovědi
panenka

Pupeční kýlu, neboli vyklenutí „pupíku“ objeví matka u svého dítěte obvykle zcela náhodně. Toto vyklenutí se objevuje většinou při pláči nebo zatlačení na stolici a po zklidnění samo mizí. U kýly se objeví v oblasti pupku bulka, která jde většinou hned zatlačit zpět do dutiny břišní. Nepravidelně se může objevovat bolest nebo alespoň nepříjemný pocit v místě kýly. Často se kýla neprojevuje žádnými příznaky.
Postupem času dochází ke:

•Zvětšování bulky, kdy už kýlní obsah nelze vrátit zpět do dutiny břišní. V ojedinělých případech kýla dosahuje značné velikosti.
•Intenzivní bolestí, zhoršující se při námaze či pláči. Při velké pupeční kýle může docházet již u novorozenců k vyklenování nejčastěji střevních kliček do podkoží.

zde v odkaze se ještě dozvíte Jak se pupeční kýla léčí,jaké má příčiny

Zdroj: http://www.pu­pecnikyla.cz/jak-se-da-poznat-pupecni-kyla-2

kropitko

Panenko,ale pani nepíše,že se jedná o pupeční kýlu,dokonce ani nepíše kolik dceři je let.