terynka

Jak poznám, že je leguán nemocný? A co je nejnutnější, aby měl v teráriu?

leguan zeleny (samec) 2roky\60–70cm

Nejlepší odpověď
roxy52

Není trochu smutný,ptát se po dvou letech,co by měl mít v terárku ? Když chci nějaké zvíře (jakékoliv),tak nejdříve se snažím získat o něm co nejvíce informací.

Další odpovědi
samicek333

Leguan myslím mění barvy. Tak když je bude měnit špatně, nebo budou divně bílé nebo zelené, asi mu není dobře:DD

možná malinko nesmysl…zkuste se zeprtat veterináře, jestli vám přijde, že špatně jí nebo, že se chová jiak, než normálně