pusinka50

Jak poznám zde na odpovědích, že má uživatel několik profilů???

Vždyť je to zde zakázané, ne? Dá se takový člověk nahlásit adminovi a vymaže admin jeho další nicky?

Nejlepší odpověď
anonym

Ty to poznáš teoreticky, ale pravdu vidí na druhé straně admin, pokud se vetřelec hlásí ze stejné IP. Zákazy jsou od toho, aby se porušovaly!
Doplňuji:
Co není povoleno, je zakázáno!
http://postim­g.org/image/wj4tq643d/

Další odpovědi
quentos

Jednoduše, uživatelé mívají většinou svůj styl vyjadřování, který se až na výjimky nesnaží maskovat.
zjentek, nemachruj, kolik myslíš, že jich mám já?

zzzlatokopka

Přizná se:-)

Já mám 3:-)
Doplňuji:
Zakázané to není!!!!

Je pouze zakázané palcovat sám sebe, tak jako to dělá www/beer.

anonym

A já myslel, že to tu všechno píše jen jeden magor…

sesednizkola

to je zakázaný, jo? já mám taky k dispozici dva účty, jeden jako přihlášení z facebooku a druhý tento…z důvodu anonymity už facebook účet zde nepoužívám. Tak snad mě nesmažou.

anonym

Myslím,že ne,admin vyčkává za bukem a pak udeří jako spasitel na úrovni.

zjentek

tady nikdo s jedním profilem není (kromě mě) ..ty stránky taky musej existovat, chápeš?
Doplňuji:
BalotaGuy: néné, nemáš pravdu ..skutečně jsem tady i já, férovej zjentek ;q

led

„Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.“
ak teda založím viac uživateľských účtov nie za účelom porušenia tohoto kodexu a podmienok Odpoved.cz podľa tejto vyššie uvedenej formulácie zákazu som nič neporušila. Iné je, ak by bolo napísané jednoducho:
„Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů)“ v tom prípade viac profilov jedného užívateľa by bolo porušenie kódexu a podmienok…
Podobne hra na slová sa nevyplatila v jednom divadle. V zákaze mali uvedené „Nepovoľuje sa fotografovanie s bleskom“ fotografujúci divák po upozornení s kľudom pokračoval vo fotení s odpoveďou „ja fotím bez blesku“
Niekedy je menej viac, radšej napísať menej slov, ale presne

zzzlatokopka

fujtajbl znova sem si to přečetla, takže z kodexu
„Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.“