Araxis

Jak poznám zda jsem očkovana?

Příušnice:jsem ročník 1984 a sama nevím kde skončil muj očkovací prukaz.Na netu pišou:
V současné době jsou postiženi převážně dospělí jedinci, a to z toho důvodu, že od roku 1987 probíhá povinné očkování proti parotitidě, od roku 1995 pak ve společné vakcíně ještě proti zarděnkám (rubeola) a spalničkám (morbillí) v 15. měsíci věku dítěte a přeočkování se provádí mezi 21.-25. měsícem věku (tedy 6–10 měsíců po prvním očkování).
Doplňuji:
Děkuji.To mě nenapadlo :)

Nejlepší odpověď
marci1

Záznam o očkování by měl být ve Vaší zdravotnické dokumentaci praktického ( pediatrického lékaře ).