adelka 13

Jak poznám rakovinu?

Jak poznám rakovinu,šíří se tu spousta rakovin a já z si myslím jenom jeden tip.Když má člověk ruku větší než obličej má rakovinu,ale nevím jestli je to pravda.

Nejlepší odpověď
anonym

Rakovinu- zhoubné bujení- nepoznáš. Na poznávání rakoviny jsou lékaři.A jen tak pro tvou informaci- rakovina je snad zčásti dědičná, ale rozhodně není nakažlivá, takže jestli se kolem tebe šíří spousta rakovin, nemusíš se bát a propadat panice.

Další odpovědi
Damiana

http://zdravi­.doktorka.cz/priz­naky-rakoviny/

briketka10

??
a podle ruky :) kde jsi to slyšela ??

Drap

Tak toto je asi nejlepší hláška celého dne. Podle ruky ? A co podle nohy ?Někdy mívají problém s určením i odborníci.

Elk

Poraď se s doktorem nebo doma – je to naivní otázka – navíc bez diagnózy.
Vím jen, že nejlépe ji poznají zločinci při zatýkání – MAJÍ KLEPETA!!!

fo

Rozbor krve a test na onkomarkery rekne vice.
Kdyz jsem polozil otazku, jak vyrobit dichloroctan sodny na vyleceni rakoviny, vmziku byla smazana. Kdyby to nefungovalo, tak to nesmazou.