slevin

jak poznam pri koupi zanovních lyží,jestli jsou panske,nebo damske?

Odpovědi
gecco

Obecně nepoznáš („dámské“ modely jsou měkčí, než stejný typ „pánských“)…
😉
A – nemáš to jedno?? – podstatné, jakým způsobem chceš lyžovat a od toho se odvíjí potřebná délka lyže, její tvar a tvrdost (tu musíš u ´ojetých´ lyží stejně změřit).
Pokud se v tom nevyznáš a nemáš se s kým poradit (myslím přímo u těch lyží – ne přes web), kup si lyže raději nové (u jejichž výběru ti poradí kvalifikovaný prodavač) a nebo jeté tam, kde ti poradí opět kvalifikovaný člověk…
😉

orwell

No, nejlepší je postavit se na ně. A podle toho, jestli na nich stojí č nebo p, je věc jasná.