randejl

jak poznám pohlaví od laboratorní myšky podle jejího vzhledu ?

chci si koupit 2 samičky a ve zverimexu v citiparku pohlaví neurčují :(

Odpovědi
anonym

Jak staré???
😉
Pokud ještě nejsou porostlé srstí, jsou u samiček jasně viditelné struky.
Pokud už porostlé srstí jsou, ale ještě nejsou u samečka viditelná varlata, zkus stáhnout kůži ze zadní části břicha dopředu, varlata by měla sestoupit do šourku (měla by se ´zviditelnit´). Případně lehce zmáčkni ústí močové trubice – u samečka zčásti vystoupí penis.