Reganois

Jak poznám na sociální síti, že uživatel je bot (=robot)?

Nejlepší odpověď
Dochy

Těžko (pokud to provozovatel nechce přiznat) a je to čím dál horší. Může to být o rychlosti odpovědi (ale zpoždění se dá nasimulovat) a pak podle způsobu vedení konverzace – jestli se neopakuje, jestli se aktivně účastní konverzace nebo jen odpovídá,… ale je to čím dál horší. A jistotu nebudeš mít nikdy, pokud Ti to nesdělí přímo provozovatel bota se kterým se osobně znáš (protože teoreticky i za provozovatele může odpovídat bot)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Dochy, to jako jde, aby odpovídal robot? Já se zeptám v příspěvku jaké je počasí na Sibiři a robot mi odpoví mínus 50?

Dochy

Tak google na androidu se tak snaží odpovídat běžně. Dokonce Ti odpoví i hlasově.

Dochy

Mimochodem: Brats/Irkutsk 13C

Nassin

A tomu se říká bot?

Dochy

jinak bot se říká kde čemu… nemusí předstírat že je člověk, může na požádání podat informace k tématu.

Dochy

To není klasický čatovací bot. Tomu se říká asistent. Ale víceméně jde o to samé. Jen v chatu by měl být trochu jinak nastaven – delší paměť aby se neztratil v konverzaci a ladění více do „osobna“ než jen technické odpovědi.

zjentek

A dokáže robot totéž co třeba ty v této konverzaci v diskuzi? Dokáže totéž?

Dochy

Nikdo nedokáže dělat stejné boty jako já 😉
(hmmm hned minimálně 3 různé významy – vyberte si 😉 )

zjentek

Tak jinak. Jsi bot? Pokud ano, proč jsi bot, bote? Kdo tě stvořil? Odkud míříš a kam?

Dochy

Ne. Miluju jednoduché odpovědi na dlouhé otázky 😉

Reganois

Koukám, že se rozběhla diskuze. I na odpovědích tak bude bot?