Shuffle

Jak poznám kvalitní krmení pro psy?A je nevhodné krmení ze supermarketu?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Kupuji pro kocoura z obchůdku s pytlovanejma krmivama Friskís (nevím jaxeto píše) ) a pokud to samý koupím v supermarketu, tak mně to odmítá. Ta nejlevnější už vůbec ne, kdyby měl pojít)
Takže si myslím, že rovněž nejlevnější krmiva pro psy nebudou nicmoc a také doporučuji specializovaný obchod – je-li poblíž.

Další odpovědi
hanysicek

Granule se řadí do kategorií. Nejlepší jsou superprémiové. My kupujeme ve velkoochodě,kde mají výběr 12kg za 800kč, dříve jsme kupovali granule v kamených obchodek kde stejně granule stály 12kg za 1300,–. Měla by jste se podívat na složení, my kupujeme např. kachna s rýží, nebo kuře a brambor. Měli by pejskovi hlavně chutnat. V supermarketu bych rozhodně granule nekupovala.

greycell

musí to psovi chutnat. Ne, je stejné jako ze zverimexu.

Zplic

Kvalitní krmivo pro psy poznáte podle vysoké ceny, optimálního složení, přírodních surovin a chutnosti. „Krmivo ze supermarketu“ – je co? Můžu vám posoudit krmivo podle značky, produktu, složení, ale ne podle tohoto popisu.

Zdroj: www.vymazlenec.cz/

lexx

kvalitní krmivo bude nejspíš takové co neuškodí ani člověku – prostě nejprv ochutnám a počkám co se bude dít

kamila44444

Je pravda,že pejskovi musí chutnat.Ze supermarketu také může být,ale poznáte to podle značky např. Pedigree prostě je to jedna značka a může se prodávat kdekoli a je také kvalitní.Neměla by jste pejskovi střídat značku,protože by si pak na žádné nezvykl a pořád by se mu proměňovalo trávení atd.Kvalitní a celkem levné značky jsou např: Large breed,Pedigre­e,Purina,Pro plan atd.