Avatar uživatele
nyjono

Jak poznám, zda piju diamantovou, nebo normální pitnou vodu?

OPRAVDU diamantová voda tak skvěle, ne-li zázračně účinkuje?
Jsem v tomto směru trochu skeptik.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gecco před 2598 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Já sice nevím co je ta „diamantová“ voda, zato však vím dobře, co je „ohnivá“ voda. A ta dělá, v přiměřené míře, divy.
Jinak normální pitnou vodu piji pouze pokud dojde pivo, nebo víno. (Ale neber to doslova, trochu přeháním).:-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Musím se přiznat, že tenhle terminus dementus neznám. Voda může být čistá nebo zakalená, závadná nebo nezávadná. Dokonce existuje i těžká voda D2O. Ale diamantová voda – co to je?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Diamantová voda neuzdravuje, tudíž nijak neúčinkuje. Co uzdravuje a účinkuje je víra v její účinky.
Tchán koupil asi dvě deci této diamantové vody a pokud ji měl v ledničce, tak vše v okolí této vody pojalo zázračné účinky diamantové vody. Každý den si dal panáka této diamantové vody a byl fit. Pro takové ty počtáře, že mu dlouho nevydržela, tak to není pravda! Neumíte počítat! :DDD Do této diamantové vody se totiž nalije klasická voda a ta se spojí s tou diamantovou a je z ní diamantová voda. Takové perpetum mobile diamantové vody.
No, ale cítil se zdráv a plný elánu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Myslíš diamantovou toxickou, či normální netoxickou?
Dneska je v tomto směru mnoho variací!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Jiří Bohumil: jo, na tu nejdůležitější vodu jsem trestuhodně zapomněl: H2OK ( vodka)

před 2598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Kepler, aspoň je něco, co se lze na Odpovědi dovědět 🙂

před 2598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Jiří Bohumil, https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaky-rozdil-mezi-diamantovou-vodou-a-sungitovou-vodou

http://www.di­amantovavoda.cz/mno­zeni.html

před 2598 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek