nyjono

Jak poznám, zda piju diamantovou, nebo normální pitnou vodu?

OPRAVDU diamantová voda tak skvěle, ne-li zázračně účinkuje?
Jsem v tomto směru trochu skeptik.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Já sice nevím co je ta „diamantová“ voda, zato však vím dobře, co je „ohnivá“ voda. A ta dělá, v přiměřené míře, divy.
Jinak normální pitnou vodu piji pouze pokud dojde pivo, nebo víno. (Ale neber to doslova, trochu přeháním).:-)))

Další odpovědi
Kepler

Musím se přiznat, že tenhle terminus dementus neznám. Voda může být čistá nebo zakalená, závadná nebo nezávadná. Dokonce existuje i těžká voda D2O. Ale diamantová voda – co to je?

JájsemRaibek

Diamantová voda neuzdravuje, tudíž nijak neúčinkuje. Co uzdravuje a účinkuje je víra v její účinky.
Tchán koupil asi dvě deci této diamantové vody a pokud ji měl v ledničce, tak vše v okolí této vody pojalo zázračné účinky diamantové vody. Každý den si dal panáka této diamantové vody a byl fit. Pro takové ty počtáře, že mu dlouho nevydržela, tak to není pravda! Neumíte počítat! :DDD Do této diamantové vody se totiž nalije klasická voda a ta se spojí s tou diamantovou a je z ní diamantová voda. Takové perpetum mobile diamantové vody.
No, ale cítil se zdráv a plný elánu.

zjentek

Myslíš diamantovou toxickou, či normální netoxickou?
Dneska je v tomto směru mnoho variací!

Kepler

Jiří Bohumil: jo, na tu nejdůležitější vodu jsem trestuhodně zapomněl: H2OK ( vodka)

nyjono

Kepler, aspoň je něco, co se lze na Odpovědi dovědět 🙂

nyjono

Jiří Bohumil, https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaky-rozdil-mezi-diamantovou-vodou-a-sungitovou-vodou

http://www.di­amantovavoda.cz/mno­zeni.html