Jak poznám jestli mám Wndows Vista 32 nebo 64 bit?

co nejjednodušeji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Start > Počítač > naject kamkoliv do okna (nic nemí být vybráno) Pravé tlačítko myši > Vlastnosti

Uprostřed okna Typ systému

Další odpovědi
Hlada

Pravý Win+Pause

FikeCZ

Ou visty :( Zkus dat ovladaci panely a system nevim jestli to tam bude napsane ale mozna ano

rynek878

Daleko podrobněji mi to zdělí tento free program:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/

chudst

Viz Michal Kole, jen trosku nechapu ono „najet kamkoliv do okna“. Proste „start/tento pocitac/pravym tlacitkem kliknout na Vlastnosti“. Voila – nekde tam je i typ systemu.

Michal Kole

Holt jsem hledal vědu, kde žádná není 🙂

Občas se mi stává, že problém řeším moc složitě