krftwrk

Jak poznam jaky rytmus mam zvolit u rozlozenych akordu ? (Piano)

Viz nadpis…

Jak poznam v jakem rytmu mam rozlozit akord, tak aby ladil s danou pisnickou ?

Odpovědi
anonym

Od toho ti slouží notový zápis, když není zápis, tak pak už jen hudební sluch.

Kelt

Rytmus je napsán v notách v notové osnově na začátku , je to ten zlomek. Pak má hudebník obvykle hudební sluch a rytmické cítění.

krftwrk

Takze, kdyz mam pisnicku ve 4/4 taktu, tak akord rozlozim take do stejneho taktu ?