zjentek

jak poznám, jak rychle běží čas, když mám 50let ten samej umělej stromek? :o

jo a ještě by mě hodně zajímalo, kde se tady dávají tyhle chytrý dotazy, které jsou už neaktuální
Doplňuji:
jo a ještě by mě hodně zajímalo, jestli můžu nominovat úplně všechny odpovědi, když mi všechny pomohly a jedna geniálněji než druhá vysvětluje celou problematiku

Nejlepší odpověď
annas

Zaneste stromek do bazaru s uměleckými předměty, kde vám tuto „starožitnost“ či retro předmět patřičně ocení. Takže podle peněz, které dostanete, zjistite, jak rychle uběhl čas. :=))

Ale berte to tak, že stromek zestárl s vámi a že největší ztrátou času je přece počítat čas, tedy hodiny, měsíce, roky … …

Další odpovědi
anonym

Stromek poraž a spočítej letokruhy na pařezu…
😉

briketka10

zjentku
a oprašuješ ho, nebo je uklizenej ve skříni,
jako ten můj pár let a pak jej vyndáš už s
ozdobičkama a zapálíš svíčky, nebo strčíš
do zásuvky, jako já a svítí Ti po večerech 😁

Jádrohlod

Blabla , tak už před 50 lety se vyráběly umělé ?? Určitě nekácet , umělý asi nebude mít letokruhy. Ale jinak to je již dávno vyřešeno : počet jehlic vydělit druhou odmocninou výšky , výsledek potom vynásobit počtem noh u stolu a to celá vynásobit libovolným koeficientem. Zaručený způsob nedoporučovaný 10 matemeaikáři z 9.
Doplňuji:
Pardon: matematikáři , pro fajnšmekry matykáři.

ahold

Zkus zrcadlo milý Lojzo, milý Lojzo........­........:-))

mosoj

Podívej se na hodiny. Je tam šedesát dílků a každý dílek znamená minutu. 60 dílků je hodina. Den má 24 hod a rok mívá většinou 365 dní.

marci1

Tak to je už „kamarád“. Ten si s vámi určitě i povídá ! 🙂

Krakis

A už nacvičuješ skoky do rakve? Né ? Tak to běží asi pomalu… 🙂
Doplňuji:
P.S.-Jádrohlod má ve svém postupu chybu-násobitel koeficientu není náhodný,ale musíš spočítat bublinky v pěně vypitých piv za těch padesát let a teprve potom dostaneš přesnou odpověď na svojí otázku..... 🙂

Rocker

Poznáš to podle toho,že ho máš padesát let.Příští rok to bude 51,potom 52…

briketka10

zjentku
jo jo a předli bysme a předli já
bych do sebe lila vaječňák a Ty
co by Ti libo bylo třeba pívo 😁
nohy na stůl a jak by nám bylo..

zjentek

briketka: s tebou bych si uměl představit vánoce ..máš stejný rituály ,)

zjentek

jádrohlod: tak chceš snad říct, že ten stromek, co mám 50let v krabici, je živej? A vždyť má furt jehličí!

zjentek

marci1, jen blbni, vono ti tak není, jak si zrouna připadáš ,)

marci1

Já že blbnu ? Všichni mi říkají, že jsem asi šílená, protože jsem pořád v pohodě a nikdo mě „nezničí“, jakkoliv. Je mi výborně, všichni jsme kamarádi, stromeček mám připravený ( také umělý). Já bych z toho opadaného jehličí asi nadšená nebyla. Všichni si užijte stromečky, vánoce a hlavně se mějte rádi ! Život je krásný a pořád bude ! Vždy s úsměvem ! 🙂 🙂 🙂