reika

Jak poznám fake parfém od originálu?

Poraďte. Objednala jsem si ho přes internet… Díky. V recenzích byly 3 příspěvky, že parfém byl jakoby „vyčichlý“, že mají podezření na podvod. Bohužel jsem si to přečetla pozdě… Dá se to poznat i jinak?

Odpovědi
WhiteCrow

Jednoduše nakupuj z ověřených obchodů, nejlépe primo od výrobce a nevěř podezřele nízkým cenám.

dubraro

Bez možnosti přímého srovnání s originálem těžko. Kopie jsou vzhledově dost přesné. Podle obrázku v e-shopu se to poznat nedá.