G4MBL3R

Jak poznam dobrej procesor?

ptam se jen jak ho poznam co u něj musí bejt napsáno atd.....

Odpovědi
anonym

nepopsal jste pro jaký účel ten procesor chcete využít, jiný se instaluje do domácího počítače, jiný do kancelářského, jiný je vhodný do podnikového serveru … zkuste upřesnit účel

bez bližšího určení účelu bych volil nějakou levnější variantu AMD Phenom II do patice AM3 … dvoujádrovou (X2) … do herního pc pak čtyřjádrovou X4 nebo šestijádrovou X6 (záleží také na vašich finančních možnostech)
http://interlin­k.tsbohemia.cz/de­fault.asp?cls=sto­items&WebUsrSe­arch_fulltext-exact=amd%20phe­nom%20II%20am3

(pozn: tuto radu neberte vážně pokud už od ledna 2010 kdy jsem ji napsal uplynulo víc než čtvrt roku …)