Gus_Fring

Jak poznám ve společnosti alfa-samce?

Například ve škole, podle čeho ho poznám a co mám udělat proto, abych já byl ten s největší pravděpodobností průchodu přirozeným výběrem?

Odpovědi
Drap

Některého poznáš snadno, některého obtížně. Poku jím chceš být ty, musíš být ve všem co konkrétní komunita chce, nejlepší.

marci1

Jak to vidí žena, sexuoložka:
„Alfa samec je urostlý, se širokými rameny, s ostře řezanými rysy a s modrým stínem po vousech. Ale i s podmanivým pohledem a hlubokým hlasem. Ví, co má v přítomnosti ženy říct a také to, jak ji dostane. Většinou však nemusí dělat nic. Ženy jen z pouhého pohledu vědí, že by stál za hřích.
Pozve nás do drahé restaurace na večeři, otevře nám dveře a odsune židli u stolu. Jen tak ledabyle se dotkne našich zad a celý večer tu bude pouze pro nás. Řekne nám, jak jsme krásné a výjimečné. Naše vlasy mu budou připomínat hedvábí a sexy mu připadne i náš smích“. 🙂
https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/se­xuolozka-laura-janackova-alfa-samec-versus-muz-domaci-228782

Edison

To je dáno Bohem.Poznáš to většinou podle okolí.

WTLS

Napíšu z vlastních zkušeností že základky, byl jsem jim já :)
Práva ruka/nejlepší kámoš, je furt u něj a souhlasí s 95% co řekne, ostatní se ho většinou nebojí, ale mají respekt…
Zkrátka řečeno moc mluví, rozkazuje a nemluví se všemi.
Pokud chceš být ty ten TOP buď počkej až ho vyrazí že školy, nebo dělej to co on, ještě lépe buď s ním nejlepší kamarád a pak ho úplně ponížíš.
Možností jsou stovky

DoTazatel

Je sebevědomý, svůj, ví co chce a jde si za tím. V případě nutnosti ukáže ostatním, proč je alfou.

Uděláš pro to to, že na sobě budeš pracovat – na své síle (fyzické i psychické) konkrétně na svém sebevědomí, znalostech, svalech (a tělu celkově), na svých cílech, budeš dělat, co máš rád a co dě naplňuje a nebudeš se snažit o to co nejsi, nebudeš se znažit zavděčit ostatním a nebudeš se zaobírat míněním ostatních (třeba to zda si alfou = prostě jí si… to, že se nebudeš zaobírat tím, co si o tobě druzí myslí a jak tě vlastně vnímají je to sebevědomí, být svůj).

Ve škole jsou často ti „namachrovaní borci,“ kteří jsou pořád středem pozornosti a vy padají, že mají vysoké sebevědomí často ti, kteří se nejvíc bojí, kteří svým častým upozorňováním na sebe a machrováním jen maskují své komplexy, stud, pocit méněcennosti a strach.

Kryšpín

Je to psychopat orientovaný na velký sexuální apetit, který částečně dědil po předcích a otevřená společnost jej modeluje k obrazu svému.