Avatar uživatele
Gus_Fring

Jak poznám ve společnosti alfa-samce?

Například ve škole, podle čeho ho poznám a co mám udělat proto, abych já byl ten s největší pravděpodobností průchodu přirozeným výběrem?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, jirka F před 1626 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Některého poznáš snadno, některého obtížně. Poku jím chceš být ty, musíš být ve všem co konkrétní komunita chce, nejlepší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jak to vidí žena, sexuoložka:
„Alfa samec je urostlý, se širokými rameny, s ostře řezanými rysy a s modrým stínem po vousech. Ale i s podmanivým pohledem a hlubokým hlasem. Ví, co má v přítomnosti ženy říct a také to, jak ji dostane. Většinou však nemusí dělat nic. Ženy jen z pouhého pohledu vědí, že by stál za hřích.
Pozve nás do drahé restaurace na večeři, otevře nám dveře a odsune židli u stolu. Jen tak ledabyle se dotkne našich zad a celý večer tu bude pouze pro nás. Řekne nám, jak jsme krásné a výjimečné. Naše vlasy mu budou připomínat hedvábí a sexy mu připadne i náš smích“. 🙂
https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/se­xuolozka-laura-janackova-alfa-samec-versus-muz-domaci-228782

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To je dáno Bohem.Poznáš to většinou podle okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WTLS

Napíšu z vlastních zkušeností že základky, byl jsem jim já :)
Práva ruka/nejlepší kámoš, je furt u něj a souhlasí s 95% co řekne, ostatní se ho většinou nebojí, ale mají respekt…
Zkrátka řečeno moc mluví, rozkazuje a nemluví se všemi.
Pokud chceš být ty ten TOP buď počkej až ho vyrazí že školy, nebo dělej to co on, ještě lépe buď s ním nejlepší kamarád a pak ho úplně ponížíš.
Možností jsou stovky

Upravil/a: WTLS

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Je sebevědomý, svůj, ví co chce a jde si za tím. V případě nutnosti ukáže ostatním, proč je alfou.

Uděláš pro to to, že na sobě budeš pracovat – na své síle (fyzické i psychické) konkrétně na svém sebevědomí, znalostech, svalech (a tělu celkově), na svých cílech, budeš dělat, co máš rád a co dě naplňuje a nebudeš se snažit o to co nejsi, nebudeš se znažit zavděčit ostatním a nebudeš se zaobírat míněním ostatních (třeba to zda si alfou = prostě jí si… to, že se nebudeš zaobírat tím, co si o tobě druzí myslí a jak tě vlastně vnímají je to sebevědomí, být svůj).

Ve škole jsou často ti „namachrovaní borci,“ kteří jsou pořád středem pozornosti a vy padají, že mají vysoké sebevědomí často ti, kteří se nejvíc bojí, kteří svým častým upozorňováním na sebe a machrováním jen maskují své komplexy, stud, pocit méněcennosti a strach.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je to psychopat orientovaný na velký sexuální apetit, který částečně dědil po předcích a otevřená společnost jej modeluje k obrazu svému.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek