ten který je

Jak pozná číšník nebo servírka naprosto dokonalého člověka?

Má,nebo už vstoupil v platnost zákon o zákazu nalévání osobám,které můžou způsobit úraz či škodu sobě nebo někomu jinému?Někdo si dá jedno pivo a může zakopnout nebo do někoho vrazit.To budou mít restaurace nějaké vyhazovače kteří budou vyhazovat permanentně hosty třeba po třech pivech?Budou hosty snímat nějaké kamery a v zázemí bude sedět tým analytiků kteří budou vyhodnocovat stav jednotlivých hostů?:-)

Nejlepší odpověď
Kepler

To není jediná kravina v navrhovaném zákoně. Doufám, že jim to senát omlátí o hlavu a konečně si obhájí svou existenci! Jinak je pro pingla dokonalý host ten, který mu dá tryngelt aspoň pade.

Další odpovědi
iceT

To je debilní zákon.
Kdysi dávno visely nad výčepem cedulky Mladistvým a podnapilým nenaléváme, a platilo to tehdy, když člověk přišel už nalitej a chtěl se dorazit. Takovej třeba crcal jedno pivo hodinu a nebyl to kšeft nicmoc, a dokonce i šéfka, která vítala každou kačku, nám nakázala takovejm nenalejvat.
Ty cedulky prej asi ještě leckde visí, nevím, nemám přehled, ale s tímhle zákonem můžou rovnou bary, hospody a nálevny zavřít, protože pokud barman či číšník uzná, že host má po třech pivech dost, tak mu pod trestem zavření podniku už nenaleje a tím pádem ani nic neutrží.