kefud

Jak povolit tisk mřížky v tabulce call OpenOffice?

Na doporučení „Beny“ jsem si nainstaloval OpenOffice místo Excelu 2000 ve kterém mi přestala fungovat funkce tisku mřížky. Snažím se v nápovědě najít kde v nové tabulkovém\ programu lze nastavit tisk mřížky, poněvadž se mi to nepodařilo obracím se s prosbou o radu.
Díky Flodur
Doplňuji:
Tak ta mřížka se nevytiskla ani v callOpenOffice, zítra ještě zkusím nainstalovat LibreOffice.

Nejlepší odpověď
Bedy

Dejte si Soubor-Náhled stránky, tam klikněte na tlačítko Formát a tam klikněte na záložku List a tma zaškrtněte mřížka. pak dejte tisk a mělo by to vyjet s mřížkou…

Další odpovědi
mosoj

Naprosto stejně jako v Excelu.
Doplňuji:
Tady jsem jenom neuvedl tu záložku list na uvedené kartě, ale ono je to stejně asi jedno.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-v-excelu-2000

anonym

Tak predne, pouzival bych dnes radeji LibreOffice, ale je velmi podobny. Mrizka je v tabulkovem procesoru neviditelna a zviditelnit jeji oramovani muzes velmi snadno oznacenim oblasti, pak klepnutim pravym tlacitkem do oznacene oblasti, z lokalni nabidky vyberes Format buněk a ouško Ohraničení…

mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/572073/Vys­trizek.JPG

Bedy

Jestli OpenOffice nebo LibreOffice, na to z praktického hlediska přijde kredenc.
Já stále používám OO, LO jsem zkoušel, je prakticky stejné…