FeKka

Jak pověsit magnetickou tabuli?

Koupil jsem si tabuli 60×90, ale nevím, jak přesně ji přidělat na zeď. Dostal jsem k tomu i dvě zavrtávací očka, ale nevím, jak s tím zacházet. Prosím, nemáte někdo video, nebo fotky jak se to dělá? Snad by stačil i popis 😉 Díky (jsem 14 let starý kluk)

Odpovědi
Fallen Angel

Záleží na tom, jak ta očka vypadají. Buď je přivrtáš (nebo přibiješ) na zeď a pak tu tabuli na to jakoby pověsíš, anebo na těch očkách jsou takový skobičky, který (pokud ta tabule je zezadu pokorkovaná) přibiješ (lehce, abys ji nepromáčknul) nejdříve do tý tabule a pak to celý přivrtáš (přibiješ) na zeď. Nevím, jaká je to tabule, ale u těchlech věci většinou bejvá návod, jak je „zprovotnit“, a to i s obrázkama. Doufám, že ti moje rada k něcěmu bude, chtělo by to podrabnější popis co jak vypadá.

člověk

AHOJ SIROTKU,POZVI NA POMOC NĚKOHO KDO TĚ ŽIVÍ,MOŽNÁ BUDE RÁD,ŽE TĚ NĚCO NAUČÍ