briketka10

Jak pověřit, nebo donutit osoby zde na odpovědích, aby uzamkly své již dlouho zodpověvězené otázky ?

vím, že se po delší době samy uzamknou, ale, Vám to nevadí, když se vracíte do kategorií a nacházíte stále tu stejnou otázku každý den ? některé jsou již uzamčené a nezmizí, ale jiné ne, vysvětlí mi někdo z Vás proč tam stále všechny jsou ??
Doplňuji:
bolak VELKÉ DÍKY za vysvětlení jsem tu jen dva měsíce a pátrám, teď tedy vím, k čemu je to dobré, nezlobte se na mne..

Nejlepší odpověď
anonym

Zobrazování otázek nemá nic společného s uzamykáním, není jasné, oč ti vlastně jde?
Jinak všechny otázky uzamykají admini (nebo program) zde po 10 dnech, na slovenských, kde je více mrtvo, až po 30 dnech.
Doplňuji:
ad drap, ten důvod je prostý, sice jako podmiňující funkce při označení odpovědi jako nejlepší. Protože nejlepší může být jen jediná, po odkliknutí to program zafixuje, neboť další už by byly jen 2. nejlepší, 3. atd.

Další odpovědi
annas

Zkuste si pročíst i další názory na zamykání otázek.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=Uzamyk%C3%A1n%C­3%AD+ot%C3%A1zek&sa=Vyh­ledat

bolak

Když ti tam ty otázky tak vaděj, tak použij AdBlocka. Já jsem si tu kdysi zablokovával i některé uživatele kteří mě otravovali. Kliknul jsem si pravým tlačítkem třeba na příspěvek od Dr.Axl, dal jsem „blokovat jako reklamu“ a už mi zmizel. :)
Bohužel když jsem restartoval prohlížeč tak už to zase nefungovalo a občas mi to i rozhodilo styl stránky, tak jsem od toho upustil.
Navíc, teď už po mně Dr. zas tak moc nešlape, dokonce už se i párkrát uklik a dal mi palec (zřejmě si mě s někým splet) a má smůlu protože teď už to nejde vzít zpátky.

A proč ti vadí neuzamykání otázek, to je mi záhada, mně zase vadí že se otázky zamykaj, já bych tudle možnost úplně zrušil. Uniká mi smysl.

Důvody jsem uvedl zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-je-dobre-uzamceni-otazky

Doplněno: Možná že bych to zamykání přecejen ponechal, ale pouze ve smyslu toho, že po zamčení otázky už by tazatel nedostával e-mailem echo, pokud by přibyla do otázky nová odpověď.

anonym

K TEMATU : :-p
Bolak , a jak se blokuje ten Dr. ? 🙂
To je ale pr. 🙂

  • iv-

samicek333

Stačí si zadat nezodpovězené otázky, jestli vám jde o tohle a jinak, já si svoje otázky taky neuzamykám, vždyť se každá nová odpvěď hodí, pokud mi odpovědi stači uzamknu ji…

Drap

Nenašel jsem jediný rozumný důvod proč otazky uzamykat. Na spoustu otázek neni jednoznačná odpověď a na některé nemusí být odpověď správná, proč tedy nenechat možnost aby ji někdo doplnil ?