Geesha

jak používat instantní sojové mléko?

Používá se to jako že se to naředí a pak je to jako normál mléko na používání? nebo jak se to používá? děkuju, omlouvám se za to jak je to napsané
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi velice mě to potěšilo

Odpovědi
Karol73

Dáš si do hrníčku asi 2 – 3 nebo i víc lžiček sojového mléka a pak to zalít uvařenou vodou. Moje mamka si to dává do kafe místo běžného mléka či smetany a ano používá se to jako normální mléko si myslím. Můžeš i s lupínkami nebo müsli.

quentos

ano, zhruba v poměru čtvrt hrnku instantního sojového mléka na čtvrtlitr vody. http://www.now­foods.com/Soy-Milk-Powder-Instant-20oz-Non-GMO.htm

marci1

Může se použít jako náhrada kravského mléka a nebo se může přidat do kávy ( 2–3 lžičky ).Do 250 ml horké vody se dá asi 6 lžiček instantního sušeného soj. mléka, popř. sojového nápoje . Do studeného nápoje je vhodné použít mixér. Používám „Zajíc“ sojový nápoj s příchutí smetany ( jsou i jiné druhy ). Dá se použít k přípravě pudinků, polévek, omáček a těsta a všude tam, kde se používá kravské mléko. Neobsahuje cholesterol, lepek ani laktózu.