Avatar uživatele
SteimlX

Jak používat HP tiskárnu, když nefunguje aplikace?

Půl roku fungovala aplikace HP Smart na PC perfektně, ale teď byl asi update a jen se spustí a nereaguje. Musí se vypnout přes správce úloh. Už jsem ji odinstaloval a nahrál znovu a ten samý problém. Dá se teda tiskárna a skener ovládat nějakým jiným způsobem než pře jejich ofiko nefungující apku??. Díky
Konkrétně HP DeskJet 2320. Na HP stránkách jsem ji nenašel, dla jsem ji odinstalovat a teď už ji ani win10 nenajdou..

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Většinou ty aplikace od výrobce nejsou potřeba, u HP mi určitě šlo připojit tiskárnu a nic dalšího neinstalovat. Prostě připojíš do USB a Windows si ji najdou a pak jde normálně používat. Co konkrétně máš za tiskánu?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Ke každé tiskárně je napsaný ovladač a aplikace pro ovládání skeneru. Jsou k dispozici na stránkách HP. HP Smart je jakási univerzální nadstavba. Jestli ti vyhovuje a chceš ji dál používat, zkus nejdřív důkladnou odinstalaci, třeba pomocí Revo Uninstalleru v pokročilém režimu. V dalším bude lepší obrátit se na jejich podporu.

Zdroj: https://suppor­t.hp.com/cz-cs

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Hlada

Tady jsou ovladače pro Win 10:
https://suppor­t.hp.com/emea_mid­dle_east-en/drivers/sel­fservice/hp-deskjet-2300-all-in-one-printer-series/30268694/­model/30268695
Jestli se to stalo nedávno, je možné, ža by stačilo vrátit systém před datum poruchy pomocí bodu obnovení.

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SteimlX

Tak už mi funguje alespoň přes windows… Díky za tipy

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Takže ji ty Windows nakonec našly?

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SteimlX

Program Application Frame Host neodpovídá…

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek