SteimlX

Jak používat HP tiskárnu, když nefunguje aplikace?

Půl roku fungovala aplikace HP Smart na PC perfektně, ale teď byl asi update a jen se spustí a nereaguje. Musí se vypnout přes správce úloh. Už jsem ji odinstaloval a nahrál znovu a ten samý problém. Dá se teda tiskárna a skener ovládat nějakým jiným způsobem než pře jejich ofiko nefungující apku??. Díky
Konkrétně HP DeskJet 2320. Na HP stránkách jsem ji nenašel, dla jsem ji odinstalovat a teď už ji ani win10 nenajdou..

Nejlepší odpověď
Alesh

Většinou ty aplikace od výrobce nejsou potřeba, u HP mi určitě šlo připojit tiskárnu a nic dalšího neinstalovat. Prostě připojíš do USB a Windows si ji najdou a pak jde normálně používat. Co konkrétně máš za tiskánu?

Další odpovědi
Hlada

Ke každé tiskárně je napsaný ovladač a aplikace pro ovládání skeneru. Jsou k dispozici na stránkách HP. HP Smart je jakási univerzální nadstavba. Jestli ti vyhovuje a chceš ji dál používat, zkus nejdřív důkladnou odinstalaci, třeba pomocí Revo Uninstalleru v pokročilém režimu. V dalším bude lepší obrátit se na jejich podporu.

Zdroj: https://suppor­t.hp.com/cz-cs

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hlada

Tady jsou ovladače pro Win 10:
https://suppor­t.hp.com/emea_mid­dle_east-en/drivers/sel­fservice/hp-deskjet-2300-all-in-one-printer-series/30268694/­model/30268695
Jestli se to stalo nedávno, je možné, ža by stačilo vrátit systém před datum poruchy pomocí bodu obnovení.

SteimlX

Tak už mi funguje alespoň přes windows… Díky za tipy

Alesh

Takže ji ty Windows nakonec našly?

SteimlX

Program Application Frame Host neodpovídá…