Martas

Jak používat externí pevný disk pro prohlížení fotek atd

Chci se zeptat mám na externím disku stažený fotky a videa-to mi tam dal kamarád ale ted' nevím jak to otevřít a pustit si fotky.Pár fotek bych chtěla vrátit do složky a to taky nevím jak.Doufám že se z disku už fotky nikdy nevymažou.Snad mi rozumíte díky všem

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. Disk připojíš ke kompu.
  2. Otevřeš ho, bude mít nějaké písmenko D, E nebo F, podle toho kolik a jestli máš různé mechaniky či disky.
  3. najedeš na fotku a dáš double-click, tedy úplně stejně jako když máš fotky někde na disku C.

Další odpovědi
lexx

připoj kablíkem k PC, stroj si ho najde sám a přiřadí mu písmeno D, E, F nebo které je další v řadě no a běžným správcem adresářů / souborů Windows commander (nebo Total commander) můžeš kopírovat, přetahovat, ukládat i prohlížet podle libovůle