Ondrisek

Jak použít ucpávky na nos

Nevíte někdo jak použít ucpávky na nos, mám tam gumové ucpávky ale k nim byla přidána ještě nějaká guma, která je tam napevno a ja nevím na co tam vlastně je a na netu není žádný návod (u toho návod nebyl) prosím poraďte.
Děkuji
Doplňuji:
Doplňuji: → Je to klapka na nos a je k tomu guma nevím jak se používá tyto odpovědi mi zrovna nepomáhají, ale díky za snahu

Odpovědi
Michal Kole

Nejsou to ucpávky do uší ? Na nos je kolíček, a obsluhuje se stejne jako kolíček na prádlo.

mikaela

Souhlasím s Michal Kole, to budou rozhodně ucpávky do uší. Prodává se to i v balení ucpávky do uší + klapka na nos . Vypadá to přibližně takhle: http://www.spor­tovniobchod.cz/sa­da-pro-plavce-ucpavkyklapka-z14406.html
Doplňuji:
A není ta guma na to, aby klapka nepadala? Jako aby sis to natáhl na hlavu, jestli mě chápeš. Myslím tu gumu bílou, co je na obrázku: http://www.mi­rasport.sk/fot­ky8716/fotos/gen320/g­en__vyr_1016sa­da-pre-plavcov-upchavky-do-usi-klapka-na-nos.jpg