dust8

Jak postupujete v případě, že očekáváte na své cestě dopravní zácpu?

Odpovědi
Malvína

Buď vyjedu dřív nebo zvolím objížďku.

Arne1

Čekám, co mi doporučí WAZE

Kelt

Naštěstí chodím pěšky a do zahraničí bych letěl letadlem. V zahraničí jsem byl naposledy 2009 Irsko a 2013 Slovensko. Auto nemám od roku 2006 a do Chorvatska a pod bych nejel autem, autobusem ani zadarmo. A vadí i to, že musím čekat více než 2 minuty na křižovatce na přechodu.

Drap

Pokud to příliš nezasahuje do plánů, tak změním trasu. Pokud to nelze dbám na to abych měl dostatek jídla, pití , cigaret a pravidelně si vozím deku.